Wybielanie zębów w Gdyni Wybielanie zębów w Gdyni

Wybielanie zębów w Gdyni

Salon White & Beauty w Gdyni powstał w związku z narastającym zainteresowaniem na usługę wybielania zębów. Białe i piękne zęby to atut każdego człowieka, dlatego też postanowiliśmy wyjść potrzebom na przeciw. Wybielając zęby w salonie White & Beauty, korzystacie Państwo z nowoczesnej technologii popartej wieloma latami badań.

W dzisiejszych czasach spożywane produkty, jak i napoje zawierają szkodliwe barwniki, które przyczyniają się do powstawania przebarwień. Problem ten dotyczy każdego człowieka, a poprawna higiena jamy ustnej już nie wystarcza. Domowe sposoby wybielania zębów, takie jak pasty wybielające, czy nakładki nazębne mogą doprowadzić do nadwrażliwości zębów, a efekty tych zabiegów są zazwyczaj krótkotrwałe. Dzięki profesjonalnemu wybielaniu zębów w Gdyni zyskamy nie tylko śnieżnobiały uśmiech, ale zaoszczędzimy czas i pieniądze.

Zabieg laserowego wybielania zębów w Gdyni wykonuje się przy pomocy bezpiecznego żelu organicznego oraz akceleratora halogenowego (lampa Premium) lub akceleratora elektroluminescencyjnego (lampa Led). Wybielający żel jest nakładany na zęby, a następnie poddawany działaniu lampy. Zabieg trwa 45 minut (3 serie po 15 minut).

Akcelerator (lampa) emituje silne niebieskie światło tzw. „zimne światło” o dużej częstotliwości. Długości fali dla lampy Led wynosi 465 nm, a dla lampy Premium 480-520 nm. Akcelerator to lampa bezpieczna, ponieważ wydziela niską temperaturę, nie powodując przez to nadmiernej nadwrażliwości zębów.

Marka White & Beauty bazuje na nowoczesnej technologii, której zaufało już tysiące klientów. Odmień swój uśmiech na dobre – zaufaj nam.

Wybielanie zębów w Gdyni! Zapraszamy do White & Beauty!

 

.