Laserowe wybielanie zębów Laserowe wybielanie zębów

Laserowe wybielanie zębów

Wybielanie zębów akceleratorem jest zabiegiem jednorazowym – już po 45 minutach możesz cieszyć się „hollywoodzkim uśmiechem”. Zabieg polega na położeniu na powierzchnię zębów specjalnego żelu organicznego, a następnie aktywowanie go poprzez naświetlanie lampą. Zabieg laserowego wybielania zębów w Gdyni wykonuje się w 3 seriach po 15 minut każda.

Akcelerator emituje światło niebieskie o bardzo wysokiej częstotliowści, a filtrowane jest przez 12 tys. światłowodów o długości fali ponad 1,6 kilometra. Filtrowanie pozwala na całkowitą eliminację szkodliwego światła podczerwonego oraz ultrafioletowego. Natomiast energia świetlna działa na zasadzie katalizatora – aktywuje i przyspiesza proces utleniania, dzięki odpowiednio dobranej długości fali światła. Metoda laserowego wybielania zębów w Gdyni pozwala usunąć przebarwienia, które powstały w ciągu kilku lat, dlatego też jest polecana osobą, które spożywają pokarmy, napoje zawierające składniki intensywnie barwiące, takie jak kawa, herbata, wino, czy palą papierosy. Trwałość efektów zależy w dużej mierze od trybu życia oraz codziennej diety, natomiast faktem jest, że efekt wybielania zębów w Gdyni utrzymuje się od 6 miesięcy do 1,5 roku. W zależności od wyboru lampy Premium lub Led możemy uzyskać bielsze zęby aż o 10 odcieni.

Akcelerator halogenowy (lampa Premium) to najbardziej zaawansowany sprzęt do wybielania zębów wsród dostępnych na rynku, dlatego daje lepsze rezultaty o kilka odcieni bieli, a dzięki specjalnej technologii światło dochodzi głębiej w strukturę zębiny i efekt utrzymuje się dłużej. Jest to lampa bezpieczna ponieważ wydziela światło o niskiej temperaturze, eliminując występowanie nadwrażliwości. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu śnieżnobiałego uśmiechu w krótkim czasie zapraszamy do skorzystania z zabiegu wybielania zębów w Gdyni – White & Beauty.

.