Lampa Led a Premium Lampa Led a Premium

Lampa Led a Premium

  • -
2a

Lampa Led a Premium

Lampa Led czy Premium?

Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu, więc postanowiłeś, -aś  zapisać się na laserowe wybielanie zębów . . . ale jaką lampę wybrać? Poniżej zaprezentujemy krótką charakterystykę naszych lamp.

Lampa Premium

Lampa Premium to najnowocześniejsza lampa do laserowego wybielania zębów dostępna obecnie na rynku. Lampa emituje intensywne niebieskie światło o długości fali 480-520 nanometrów. Dzięki lampie, żel, który jest nakładany na zęby wnika głęboko w szkliwo i sięga aż do zębiny. Efekt wybielania utrzymuje się wówczas dłużej (do 1,5 roku), a zęby są jaśniejsze o 10-14 odcieni. Lampa jest polecana osobom z dużymi przebarwieniami, które spowodowane są niewłaściwą dietą, przyjmowaniem antybiotyków, czy paleniem papierosów. Jeśli pijesz dużo kawy, czy herbaty – również polecamy lampę Premium!

lampa

 

Lampa Led

Lampa Led jest standardową lampą do wybielania zębów. Emituje niebieskie światło o długości fali 465 nanometrów. Dzięki działaniu lampy Led, żel wnika w zewnętrzną powłokę szkliwa, czyli działa wyłącznie na powierzchni szkliwa. W efekcie uzyskujemy zęby bielsze o 6-8 odcieni na okres do 9 miesięcy. Lampa polecana jest osobom, które mają przebarwienia powierzchowne. Zalecana jest również do wykonywania zabiegów podtrzymujących efekty wybielania.

Screenshot_1

 

Serdecznie zapraszamy na laserowe wybielanie zębów w Gdyni.

Gabinet White&Beauty
Olsztyńska 1
81-364 Gdynia

.